İnstagram Takipçi ve Beğeni Satın Almanın Faydaları

Hepimizin bildiği gibi, İnstagram dünyadaki en popüler sosyal ağlardan biridir - temelde başka hiçbir uygulamanın veya sosyal platformun sahip olmadığı özelliklere sahip olduğundan. Daha karmaşık reklamcılık stratejilerine elveda diyerek, işinizi veya kendinizi yalnızca Instagram aracılığıyla terfi ettirebileceğiniz gerçeğinden bahsetmek zorunda bile değiliz.

Basit bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak başlayan şey, artık her türlü insanın birbiriyle bağlantı kurması ve şaşırtıcı deneyimlerini paylaşması için bir yer haline geldi - örneğin, ünlü aktörler, yöneticiler ve ünlülerin artık Instagram hesabı var.

Bu nedenle, gittikçe daha fazla takipçi ve beğeniye sahip olmak İnstagram'daki birçok insanın istediği bir şey. Doğal olarak, bunları kazanmak iki şekilde yapılabilir organik ya da ücretli olarak.

 

Dolayısıyla, ilgi çekici ve ilginç yazılar yaparak Instagram sayfanızı tanıtırken yalnızca kendinize güvenebilirsiniz. Ancak, bu şekilde popülerlik kazanmak, özellikle küçük bir işletme veya yalnızca kişisel bir hesabınız varsa, çok fazla zaman alabilir.

 

Diğer taraftan Instagram takipçilerini ve beğenilerini satan bir sayfa var - belli ki belli bir fiyata. Buna sistemi hile olarak adlandırabilirsiniz, ancak bu yöntem çoğunlukla ücretli reklamlar gibi çalışır. Dahası, hepimiz biliyoruz ki Instagram sayfanıza erişebilecek rasgele bir kullanıcı, çok sayıda takipçiniz varsa ya da yayınlarınızdan birinin binlerce beğenisinin olduğunu görmüşse, kesinlikle bir görünüm verecektir.

 

Bu nedenle, İnstagram takipçi satın alma dünyasına dalalım ve bu yöntemi kullanmanın getirdiği faydaları beğenip görelim.

 

İnstagram Takipçi ve Beğeni Satın Almanın Faydaları

 

Takipçileri ve beğenileri satın aldığınızda, temel olarak şöhret ve tanıma ana şovuna sahne arkası geçişi yapılır. İşleminizi tamamladıktan sonra, birkaç yüzden fazla takipçiye ve asla gelmeyecek gibi görünen beğenilere sahip olacaksınız.

 

Ancak, belirttiğimiz gibi, sıkı çalışmanız burada bitmiyor - daha da zorlaşıyor. Bu yeni takipçileri meşgul tutmak için sayfanıza fotoğraf veya güncellemeler gönderirken daha tutarlı olmanız gerekir.

 

Bu nedenle, beğeni ve takipçi satın almak oldukça kolaydır - ancak yeni oluşturulan kullanıcı tabanını korumak ve büyütmek ilk 100 takipçinize ulaşmak kadar zor. Ancak, bunları satın almanız, daha fazla takipçi ve beğeniyi kazanmanızı kolaylaştıracak avantajlarla birlikte gelir. Bunun nasıl çalıştığını görelim!

 

Hızlı Popülerlik

Doğal olarak, zaten bildiğiniz gibi, Instagram takipçileri satın almaktan ve beğenmekten hoşlanmak, popülaritenizi arttırır - ve popülerlik Instagram'da önemli olan şeydir. Tabii ki popülerlikle birlikte, yayınlarınızın, onları izleyen bazı takipçileriniz tarafından yeniden gönderilme şansı da geliyor.

 

Dolayısıyla, Instagram adınızı takipçileriniz tarafından paylaşılan yayınlarınızdan birinin açıklamasında bulabilirsiniz - bu, o kişiyi takip edenlerin söz konusu adı tıklayacağı ve Instagram sayfanıza yönlendirileceği anlamına gelir. Ve burası mucizelerin yaşandığı yer!

 

Daha fazla Güvenilirlik

Kaldığımız yerden çıkmak, bir kişi Instagram sayfanıza gelir gelmez, takipçilerin ve / veya beğenilerin sayısı sizi takip etmelerini ya da sadece kendi yayınlarına geri dönmelerini sağlar.

 

Takipçilerinizi ve / veya beğenilerinizi satın aldığınızda, sayfanızı tespit eden bir kişinin, yanlışlıkla bile olsa, orada kalması ve sizi izlemesi daha olasıdır. Daha fazla takipçiniz olduğunda, temelde daha fazla güvenilirliğe sahipsiniz - ve insanlar sizi takip edip etmemeye karar vermeden önce bu sayıya bakmaya meyillidirler.

 

Tabii ki, markalar veya işler söz konusu olduğunda, aynı kural geçerlidir. Kullanıcılar kesinlikle daha fazla takipçisi veya beğenisine sahip bir markaya güveneceklerdir. Bu nedenle, işletmenizin Instagram sayfasını yeni oluşturduğunuzda, potansiyel takipçilerinizi kaybetmemeniz için hızlı hareket etmeniz önemlidir.

 

Ücretli takipçileriniz sayfanız / yayınlarınızla organik takipçiler kadar etkileşime girmeyebilir, ancak insanları sizi takip etmeye ikna etmeye geldiklerinde yardımcı olurlar.

 

Zaman ve çaba

Kendini tanıtmak son derece zor. İyi bir takipçi sayısına ulaşmanız veya bu izleyicileri kazanmanıza yardımcı olmak için yeterince sevmediğiniz bir yıl sürebilir.

 

Beğenileri ve takipçileri almak sadece zaman gerektirmez - aynı zamanda çok çaba gerektirir. Kendini tanıtırken, yayınlarınızın her birinin öncekilerin beğenilerini aşabilmesi gerekir. Bu, her gün, mevcut takipçilerinizle etkileşimde bulunmak ve yenilerini çekmek için yeni yollar düşünmek için zaman harcamanız gerektiği anlamına gelir.

 

Ancak, takipçi ve beğeniler satın aldığınızda, boşa harcadığınız zamana ve çabaya elveda diyebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, sanki en sevdiğiniz konsere sahne arkası geçiyor ve yıldızların performans gösterdiğini görüyorsunuz - satın alınan takipçiler, şarkılarınızı gerçekten sözlerinize eklemeden önce size bir gösteri yolu ile şarkı söyleme şansı veriyor.

 

Dahası, kendi kendini tanıma da garipleşebilir - örneğin, bir yıl boyunca günlük olarak yayın yapacaksanız, göndermek istediğiniz mesajı ileten ve işinizi / profilinizi de tanıtan yaklaşık 365 gönderiye sahip olmalısınız; Her gün bu şeyi yaptığınızda her şeyi yaratıcı tutmak oldukça zordur.

 

Artırılmış Marka Görüntüsü

Takipçilerinizin alınıp satılmadığı önemli değildir - ne kadar çok sahipseniz, marka imajınız o kadar popüler olacaktır. Bir işletme durumunda, ürünleriniz veya hizmetleriniz en yüksek kalitede olabilir, ancak küçük takipçileriniz ve beğenileriniz varsa, belirli bir ürünün en iyisi olduğunu söyleyen kimse sizi umursamaz.

 

Bununla birlikte, markanızı binlerce kişi takip ederse, yeni takipçilerinizin depolarında ne olduğunu kontrol etmeleri ve hatta bazı ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sipariş etmeleri daha muhtemeldir.

 

Instagram sayfanıza ulaşan yeni takipçiler web sitenizi veya çevrimiçi mağazanızı da ziyaret edecek - çok fazla takipçiniz olduğunu görürlerse.

 

“Trend” Faktörü

Bir şey çok popüler olduğunda, bir trend haline dönüşür - ve insanlar bir eğilimi kaçırmak istemezler. Bu nedenle, yeni bir işletmenin Instagram sayfası yayınlarında göründüğünde ve bu sayfada da çok fazla takipçisi olduğunda, insanlar onu kontrol etmek zorunda kalıyor.

Neden? Çünkü, popüler olan hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorlar. Ne önermek zorunda olduğunla ilgilenmiyor olabilirler, ancak sayfan yeterince popülerse, yayınlarına dolanıp beğenecekler.

0535 615 38 72 0535 615 38 72